Kartki i dekoracje świąteczne

Miłym sposobem na spędzenia wolnego czasu, a także zrelaksowane się oraz danie upustu swojej kreatywności i wenie twórczej jest wykonywanie świątecznych kartek.

Robienie ich, z myślą o bliskich - rodzinie i przyjaciołach to w Pogodnym Klubiku już niemal tradycja. Wszyscy doskonale pamiętamy jak wiele pięknych kartek powstało w ubiegłym roku. Chociaż nie możemy się spotkać spróbujmy i w tym roku oddać się tworzeniu, może te małe dzieła, w które włoży przecież wiele naszego serca i czasu wręczone przez listonosza przyniosą drugiej osobie wiele radości? A może tym razem zechcą pomóc nam domownicy? Wspólne, rodzinne wykonywanie kartek może okazać się dobrą zabawą! A może wyślemy taką kartkę koleżance/koledze z naszego klubiku?

Pomysłów na samodzielne zrobienie pocztówek jest bardzo wiele. Należy tylko zorientować się jakimi materiałami plastycznymi dysponujemy i dać się ponieść wyobraźni pierwszą inspiracją niech będą prace nadesłane przez jedną z naszych pań. Serdecznie zachęcam do przesyłania swoich pomysłów.