Materiały do samodzielnej realizacji - grudzień

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Seniorzy. Przekonaliśmy się już w ubiegłych latach o Waszej dbałości o walory estetyczne stołu świątecznego na którym znajdowały się zawsze nie tylko wspaniałe potrawy ale także istotne detale stanowiące elementy dekoracji. Zawsze idealnie doprecyzowane, niezwykle eleganckie, a przede wszystkim wykonane samodzielnie. Przesyłamy garść inspiracji - dla przypomnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zrobić samodzielnie ozdobę świąteczną. Ręcznie robione ozdoby to świetna zabawa, a także oszczędność pieniędzy. Dzięki temu nasze dekoracje będą oryginalne i ponadczasowe.

 

 

 

 

Kochani Seniorzy, to dla nas ogromna radość gdy otrzymujemy zdjęcia pięknych kartek przygotowywanych przez Was. Zanim jednak podzielimy się efektami Waszej pracy zachęcam do oglądnięcia kolejnego filmu instruktażowego. Tym razem techniką makramy możemy wykonać oryginalne ozdoby świąteczne.
Na polecanym kanale Marheri Craft znajdziemy opis oraz film jak krok po kroku wykonać ozdoby oraz gdzie możemy zaopatrzyć się w potrzebne materiały.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś przedstawiamy postać Świętego Mikołaja - jednak nie tego, którego znamy ze świątecznych dekoracji. Mikołaj z Bari jest świętym zarówno kościoła katolickiego jak i prawosławnego, a urodził się nie w Laponii, a na terenie dzisiejszej Turcji.