Materiały do samodzielnej realizacji - luty

 

 

 

 

Dla wszystkich tych, którzy przygotowali swoje wielkanocne jajo XXL inspiracja w jaki sposób wykonać oryginalny stroik. Seniorzy - pamiętajcie, że to tylko jeden z pomysłów. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was ma już wizję wykorzystania gipsowego jaja w swoim autorskim projekcie.

 

Eksperci są zgodni - odpowiednia dieta oraz prawidłowe i trwałe nawyki żywieniowe są kluczem do zdrowia. I zalecają, by nie tylko dbać o nie wtedy, kiedy już trzeba się leczyć. Równie istotna jest profilaktyka, a nią w tym przypadku jest wybór odpowiedniej diety. /ec/ 

 

Tym razem proponujemy zajęcia ogólnousprawniające w rytmie muzyki, tańca, dobrej zabawy oraz spalania kalorii. Zapraszamy do Zumby. /ec/

 

Drodzy nasi, przez cały miniony weekend, a także dziś mogliśmy cieszyć się naprawdę pięknymi, słonecznymi dniami. Wraz z jeszcze zimowym słońcem do naszych domów wpadły na pewno promienie radości - i od razu nastrój się poprawia, mamy więcej energii i chęci do.... wykonywania zajęć manualnych ;)) Czekając na wiosnę, podczas której świat przyrody budzi się na nowo do życia zadbajmy już dziś o przygotowanie symboli nowego życia czyli ... jaj, które później posłużą nam jako element dekoracji. Jak wykonać taką piękną i bardzo oryginalną dekorację wiosenną, której bazą będzie to duuuuże jajo powiemy sobie już za kilka dni natomiast dziś sprawdźmy w jaki sposób uzyskać jak mówi tytuł filmiku - wielkanocne jajo XXL. Kochani Seniorzy to naprawdę bardzo łatwa sprawa. Obejrzyjcie instrukcję, przygotujcie potrzebne materiały i krok po kroku wykonajcie jajo.

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Świętego Walentego to tradycja znana od wielu lat. Co roku seniorzy Pogodnego Klubiku wspólnie cieszyli się nią, przygotowując dla siebie nawzajem serdeczne niespodzianki. W tym roku, niestety, pandemia nieco pokrzyżowała plany. Jednak serca seniorów nadal pozostają gorące i pukają w rytmie cha-cha! Pomimo wielu utrudnień, każdy senior otrzymał namiastkę wspomnianych serdeczności w postaci życzeń, przesłanych pocztą. Nie jest to może to samo, co bezpośredni kontakt, ale jakie to miłe wiedzieć, że ktoś o nas pamięta i dobrze nam życzy... Jeżeli ta forma życzliwości i odrobina okazanego serca sprawią, że na twarzy Adresatów pojawi się chociażby najmniejszy uśmiech, to świat już stanie się troszkę lepszy.